İade etmek istediğiniz ürünleri, kullanılmamış,kese veya kutusu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde orijinal ambalajıyla birlikte geri gönderebilirsiniz.İade edilecek ürünlerin tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle, eksiksiz şekilde ve ürünün orjinal faturası ile birlikte gönderilmesi gereklidir. Aksi takdirde iadeleriniz kabul edilmeyecektir. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. Üründe herhangi bir kişiselleştirme yapıldı ise,  iadesi mümkün değildir. Kargo ile iadelerde iade gerekçesini belirten yazı göndermeniz süreci hızlandıracaktır.

 Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayın.

 Şirket adına fatura kestirilmiş ise, bu ürünlerin iadesinde mutlaka Pedra Hediyelik Eşya Doğal Taşlar San.ve Tic.Ltd.Şti  adına iade faturasının düzenlenmesi kanuni zorunluluktur

İade etmek için info@4fellas.co "iade talebi" konulu mail atabilirsiniz.

Geri ödeme işlemleriniz 10 gün içerisinde gerçekleştirilir.

Gönderdiğiniz ürünler iade kapsamına girmiyorsa, iade alınmaz ve kargo ücreti 4fellas.co tarafından karşılanmaz.
Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.